Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.001 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 22 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Power Source | Battery, Other |
| is_customized | Yes |
| Weight | 1.93kg |
| No-Load Speed | 7000rpm |
| Model Number | DTW700 |
| Rated Input Power | 1100w |
| Certification | CE, EAC |
| Rated Voltage | 18V |
| Origin | Mainland China |
| Frequency | 60Hz |
| Brand Name | Makita |
| Max. Torque | 600N.m |
| Motor type | Brushless |
| Type | Other |
Instock
There are no reviews yet.