Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| is_customized | Yes |
| Weight | 1075g |
| Model Number | Electric Impact Wrench Hexs Socket Head Kit |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | Gisam |
| Power Source | Other |
| Type | Other |
Instock
There are no reviews yet.