Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.483 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 21 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Commercial Manufacture |
| Power Source | Battery, Electricity |
| is_customized | Yes |
| Weight | 1KG |
| Dimensions | 16*5.5*5.3 |
| No-Load Speed | 3300rpm |
| Model Number | LW-JN12 |
| Rated Input Power | 100-240 |
| Certification | CE |
| Rated Voltage | 12V |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | LYUWO |
| Motor type | Brushed |
| Type | Rechargeable Electric Wrench |
Instock
There are no reviews yet.