Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.858 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 22 × 9 cm |
| Usage | Renovation Team |
| Power Source | Battery, Electricity |
| is_customized | Yes |
| Weight | 1.8kg |
| Rated Voltage | 20V |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | ELECTRIC GODDESS |
| Motor type | Brushless |
| Type | Impact Wrench |
Instock
There are no reviews yet.