Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.66 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 19 × 17 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Wattage | 1000-1299W |
| is_customized | Yes |
| Weight | — |
| Dimensions | — |
| Certification | none |
| No-Load Speed | 5200rpm |
| Frequency | — |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | Car Polishing Machine |
| Wheel Diameter | 125mm |
| Brand Name | meterk |
| Rated Input Power | 380W |
| Power Source | Battery |
| Rated Voltage | 12V |
| Type | Car Polisher |
Instock
There are no reviews yet.