Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 18 × 13 cm |
| Usage | Home DIY |
| Wattage | Under 300W |
| No-Load Speed | 6000rpm |
| Origin | Mainland China |
| Wheel Diameter | 75mm |
| Brand Name | Onkel.J |
| Rated Input Power | 120W |
| Power Source | AC |
| Rated Voltage | 220V |
| Type | Bench Polisher |
Instock
There are no reviews yet.