Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| is_customized | Yes |
| Weight | 1.9kg |
| Certification | RoHS, none |
| Frequency | 50/60HZ |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | Angle Grinder |
| Brand Name | ONEKFYFD |
Instock
There are no reviews yet.