Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 10 cm |
| Usage | Home DIY |
| Wattage | 300-499W |
| is_customized | Yes |
| Weight | 1.1 |
| Dimensions | 16CM |
| Certification | none |
| No-Load Speed | 13000rpm |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | RIESBA360W |
| Wheel Diameter | 75mm |
| Brand Name | Riesba |
| Rated Input Power | 220V |
| Power Source | DC |
| Rated Voltage | 220V |
| Type | Angle Polisher |
Instock
There are no reviews yet.