Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.179 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 23 × 10 cm |
| Usage | Commercial Manufacture |
| is_customized | Yes |
| Weight | 1.3kg |
| Dimensions | 75*100mm |
| Certification | none |
| No-Load Speed | 10000rpm |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | 812X |
| Brand Name | HIFESON |
| Type | Bench Polisher |
Instock
There are no reviews yet.