Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 29 × 12 cm |
| Usage | Home DIY |
| is_customized | Yes |
| Certification | none |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | 88A/98 |
| Brand Name | HIFESON |
| Power Source | AC |
| Type | Car Polisher |
| HIFESON Model | 98A |
| 88A Weight | 1.6kg |
| 98A Weight | 1.4kg |
| 88A Operating Speed | 11000RPM |
| 98A Operating Speed | 12000RPM |
| 88A Chassis dimensions | 90*180MM |
| 98A Chassis dimensions | 70*198MM |
| Working pressure | 5-8KG |
Instock
There are no reviews yet.