Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| is_customized | Yes |
| Weight | 3kg |
| Certification | none |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | Angle Grinder |
| Brand Name | ONEKFYFD |
| Charger Adapter Input | 100-240V AC |
| Application scenario | Grinding, Sanding, Wire Brushing, sharpener, or Abrasive Cutting-Off |
| Esmeriladora angular | Rechargeable |
Instock
There are no reviews yet.