Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 18 × 17 cm |
| Usage | Home DIY |
| Wattage | 300-499W |
| Weight | 2.3KG |
| Dimensions | 35*18*17CM |
| Frequency | 50HZ |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | 7303 |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Rated Input Power | 350W |
| Power Source | DC |
| Rated Voltage | 220V |
| Type | Bench Polisher |
Instock
There are no reviews yet.