Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Commercial Manufacture |
| is_customized | Yes |
| Weight | — |
| Dimensions | 5" 125mm |
| Certification | CE |
| Frequency | — |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | MAXXT 5" 125mm |
| Wheel Diameter | 125mm |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Rated Input Power | — |
| Power Source | AC |
| Rated Voltage | 220V |
| Type | Car Polisher |
Instock
There are no reviews yet.