Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 27 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Wattage | 1000-1299W |
| is_customized | Yes |
| Weight | — |
| Dimensions | Machine total length: 350mm / 13.8in |
| Certification | none |
| No-Load Speed | 7000rpm |
| Frequency | Disk diameter: 100mm / 3.9in |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | Electric Polisher |
| Wheel Diameter | Thread: M-10 |
| Brand Name | KKMOON |
| Rated Input Power | 1200W |
| Power Source | AC |
| Rated Voltage | 220V |
| Type | Car Polisher |
Instock
There are no reviews yet.