Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.437 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 21 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Wattage | 500W-799W |
| is_customized | Yes |
| Weight | 1.56kg |
| Dimensions | 180*210 * 125mm |
| No-Load Speed | 2800rpm |
| Frequency | 50Hz |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | Car Polisher |
| Wheel Diameter | 125mm |
| Brand Name | HILDA |
| Rated Input Power | 700W |
| Power Source | AC |
| Rated Voltage | 220V |
| Type | Car Polisher |
| Plug | EU Plug |
Instock
There are no reviews yet.