Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Renovation Team |
| is_customized | Yes |
| Weight | 1.7KG |
| Dimensions | 170*127mm |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | DCW210B |
| Brand Name | DEWALT |
| Power Source | Battery |
| Rated Voltage | 20V |
| Type | Other |
| DEWALT Model | DCW210B |
| Track Diameter | 2.6mm |
| Bottom Plate Diameter | 125mm |
| Maximum Rotational Speed | 12000 RPM |
Instock
There are no reviews yet.