Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Commercial Manufacture |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | tungfull |
| Rated Input Power | 350W |
| Power Source | AC |
| Rated Voltage | 220V |
Instock
There are no reviews yet.