Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 106 × 33 × 19 cm |
| Usage | Home DIY |
| Wattage | 1300-1499W |
| Weight | —– |
| Dimensions | — |
| Certification | CE |
| Frequency | 800-1800 RPM |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | Drywall Sander |
| Brand Name | KKMOON |
| Rated Input Power | 1390W |
| Rated Voltage | 230V |
| Type | Bench Polisher |
Instock
There are no reviews yet.