Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Certification | CE |
| No-Load Speed | 11000rpm |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | Fit For DeWALT Battery |
| Wheel Diameter | 6 Inch |
| Brand Name | ZHIYU |
| Type | Car Polisher |
| Gears | 8 Gears |
Instock
There are no reviews yet.