Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 6 × 8 cm |
| Usage | Home DIY |
| No-Load Speed | 12000rpm |
| Certification | none |
| Wheel Diameter | 74 |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | tungfull |
| Power Source | AC |
Instock
There are no reviews yet.