Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | VIBRATITE |
| Polishing Pad Diameter | 100mm/4 inches (Approx.) |
| Quantity | 5pcs/Set |
| Color | As Pictures Show |
Instock
There are no reviews yet.