Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Wattage | Under 300W |
| Dimensions | 155*27mm |
| Certification | CE |
| Model Number | Polishing Jade Carving Electric Grinder |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | Aideepen |
| Clamping range | 0.5-3.2MM |
| Speed range | 18000r/min |
| Input voltage | 100-240V |
| Output voltage | 12V |
| Power | 13W |
Instock
There are no reviews yet.