Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 18 × 16 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | R7303, R7303 |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Type | Other |
| Grade | DIY Industrial |
| Customized support | OEM ODM OBM |
| Place of Origin | Zhejiang China |
| Variable Speed | Yes |
| Rated Input Power | 350W |
| Sand Pad Size | 150mm |
| Application | All |
| Power Source | Electric |
Instock
There are no reviews yet.