Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 14 × 3 cm |
| Usage | Commercial Manufacture |
| is_customized | Yes |
| Certification | none |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | Onkel.J |
| Power Source | AC |
| Rated Voltage | 12V |
| Type | Angle Polisher |
Instock
There are no reviews yet.