Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 22 × 16 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Renovation Team |
| Weight | 2400g |
| Dimensions | as picture |
| Certification | CE |
| No-Load Speed | 7000rpm |
| Frequency | 7000rpm |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | ONEVAN |
| Wheel Diameter | 6inch |
| Brand Name | ONEVAN |
| Rated Input Power | as picture |
| Power Source | Battery |
| Rated Voltage | 18V |
| Type | Car Polisher |
Instock
There are no reviews yet.