Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Replacement Battery for Makita |
| Brand Name | luodabie |
| Origin | Mainland China |
| Capacity | 6.0Ah 4.0Ah 2.0Ah |
| Voltage | 18-21V |
| Vacuum Part Type | Replacement Li-ion Battery |
Instock
There are no reviews yet.