Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Motor type | Brushless |
| Usage | Home DIY |
| is_customized | Yes |
| Frequency | 50Hz |
| Rated Voltage | 220V |
| Rated Input Power | 800W |
| Chuck Diameter | 6.35mm (1/4in) |
| No-Load Speed | 32000 RPM |
| Model Number | Aluminium Router Table Insert Plate |
| Brand Name | JIGHOLE |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.