Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 30 × 18 cm |
| Motor type | Brushless |
| Usage | Home DIY |
| is_customized | Yes |
| Frequency | 50Hz |
| Rated Input Power | 1000W |
| Chuck Diameter | 6.35mm |
| No-Load Speed | 30000rpm |
| Model Number | 18v Electric Trimmer |
| Brand Name | RDDSPON |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Feature | 21v Electric Wood Trimmer |
| Voltage Compatible: | 18v-21v |
Instock
There are no reviews yet.