Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 53 × 43 × 37 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | VEVOR |
| Origin | Mainland China |
| Power Input | 710W |
| Speed | 10000-30000RPM |
| Collet Chuck Capacity | 1/4" & 3/8" |
| Corded/Cordless | Corded |
| Product | Electric Hand Trimmer |
Instock
There are no reviews yet.