Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 30 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Motor type | Brushless |
| Usage | Home DIY |
| Model Number | DCW600/DCW600B |
| Brand Name | DEWALT |
| Origin | Mainland China |
| No Load Speed | 16000-25000RPM |
| Voltage | 20V |
Instock
There are no reviews yet.