Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 20 × 12 cm |
| Usage | Home DIY |
| is_customized | Yes |
| Frequency | 50Hz |
| Rated Voltage | 220V |
| Rated Input Power | 600 W |
| Chuck Diameter | 6.35mm (1/4inch) |
| No-Load Speed | 32000 RPM |
| Model Number | Wood Router Kit |
| Brand Name | Wnew |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| voltage | 220V / 110V |
Instock
There are no reviews yet.