Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.635 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 19 × 12 cm |
| Usage | Commercial Manufacture |
| is_customized | Yes |
| Frequency | 50Hz |
| Rated Voltage | 220V |
| Rated Input Power | 800W |
| Chuck Diameter | 6.35mm |
| No-Load Speed | 30000rpm |
| Model Number | electric wood trimmer |
| Brand Name | tungfull |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
Instock
There are no reviews yet.