Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Motor type | Brushless |
| Usage | Home DIY |
| No-Load Speed | 30000rpm |
| Model Number | GLF 18V-8/GLF18V-8 |
| Brand Name | DEWALT |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.