Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.736 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 24 × 17 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Motor type | Brushless |
| Model Number | DTD173 |
| Brand Name | Makita |
| Origin | Mainland China |
| voltage | 18V |
| Speed regulation | Stepless speed change |
| colour | Black and white |
Instock
There are no reviews yet.