Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 17 × 15 cm |
| Motor type | Brushless |
| Usage | Home DIY |
| Model Number | GLF18V-8 |
| Brand Name | Bosch |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| battery voltage | 18v |
| No-load speed | 10, 000 — 30, 000 rpm |
| Compatible collet diameter | 6mm, 1/4'', 8mm |
| sound pressure level | 81dB(A) |
| sound power level | 89dB(A) |
| Uncertainty coefficient K | 3dB, 1.5 m/s² |
| Vibration emission valueah | 1 m/s² |
Instock
There are no reviews yet.