Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.453 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 14 × 10 cm |
| Usage | Renovation Team |
| is_customized | Yes |
| Model Number | 65mm |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
Instock
There are no reviews yet.