Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Motor type | Brushed |
| Usage | Home DIY |
| is_customized | Yes |
| Frequency | 50Hz |
| Rated Voltage | 220V |
| Rated Input Power | 800W |
| Chuck Diameter | 6/6.35/8mm(710W) |
| No-Load Speed | 3300rpm |
| Model Number | Trimming machine |
| Brand Name | luodabie |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.