Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 28 × 18 cm |
| Motor type | Brushless |
| Usage | Home DIY |
| is_customized | Yes |
| Frequency | 50Hz |
| Rated Voltage | 220V |
| Chuck Diameter | 6mm/6.35mm/8mm |
| No-Load Speed | 4000rpm |
| Model Number | 5 Speeds Brushless Electric Hand Trimmer |
| Brand Name | ONEVAN |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Maximum output power | 1600W |
| Rotary number(rpm) | 20000-40000 |
| Gear | 5 Gears |
| Battery | 588VF |
| Battery capacity | 22900mAh/block |
Instock
There are no reviews yet.