Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Motor type | Brushless |
| Usage | Renovation Team |
| Model Number | GLF 18V-8 |
| Brand Name | Bosch |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Battery voltage | 18V |
| Empty speed | 30000 rpm Max |
| Compatible fastening nozzle hemets | 6 mm, 1/4', 8 mm |
Instock
There are no reviews yet.