Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.302 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 14 × 11 cm |
| Motor type | Brushless |
| Usage | Renovation Team |
| is_customized | Yes |
| Frequency | 60Hz |
| Rated Voltage | 220V |
| Rated Input Power | 250W |
| Chuck Diameter | Trimmer Base |
| No-Load Speed | 10000rpm |
| Model Number | Wood Router Base |
| Brand Name | DAZZLEEX |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
Instock
There are no reviews yet.