Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Motor type | Brushed |
| Type | Random-Orbit Sander |
| Variable Speed | Yes |
| No-Load Speed | 8000/10000/12000 RPM |
| Rated Voltage | 18V |
| Brand Name | NewBeny |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Name | Electric Sander |
| Gear | 3 Gears |
| Diameter | 125mm |
| Speed | 8000/10000/12000 RPM |
Instock
There are no reviews yet.