Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 8 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Type | Belt Sander |
| Usage | Commercial Manufacture |
| is_customized | Yes |
| Variable Speed | Yes |
| Sand Pad Size | 30×533 |
| No-Load Speed | 300-1680 r/min |
| Rated Input Power | 550W |
| Rated Voltage | 220V |
| Model Number | 30X533 |
| Brand Name | tungfull |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
Instock
There are no reviews yet.