Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 25 cm |
| Type | Sheet Sander |
| Usage | Commercial Manufacture |
| is_customized | Yes |
| Variable Speed | Yes |
| Power Source | Electricity |
| Weight | 2kg |
| Sand Pad Size | 70*198mm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | DE(Origin) |
Instock
There are no reviews yet.