Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.689 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 21 × 18 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Power Source | Electricity |
| Sand Pad Size | 30*330mm |
| Brand Name | BEAMNOVA |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.