Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.446 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 21 × 14 cm |
| Usage | Commercial Manufacture |
| is_customized | Yes |
| Variable Speed | Yes |
| Power Source | Electricity |
| Sand Pad Size | 30×330 |
| No-Load Speed | 4000-10000 |
| Rated Voltage | 220V/110V |
| Brand Name | tungfull |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
Instock
There are no reviews yet.