Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.889 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 18 × 15 cm |
| Type | Belt Sander |
| Usage | Commercial Manufacture |
| is_customized | Yes |
| Power Source | Electricity |
| Weight | 2 |
| Application | Polishing Grinding |
| No-Load Speed | 4000-9000 |
| Frequency | 50/60 |
| Rated Voltage | 12/24V |
| Brand Name | tungfull |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.