Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Type | Random-Orbit Sander |
| Usage | Home DIY |
| is_customized | Yes |
| Variable Speed | Yes |
| Power Source | Electricity |
| Frequency | 50/60HZ |
| Rated Voltage | 18V |
| Model Number | Electric Sander |
| Brand Name | WOBERICH |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
Instock
There are no reviews yet.