Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 18 × 14 cm |
| Type | Random-Orbit Sander |
| Usage | Renovation Team |
| is_customized | Yes |
| Variable Speed | Yes |
| Power Source | Electricity |
| Weight | 2.5KG |
| No-Load Speed | 7000rpm |
| Frequency | 220V, 50HZ |
| Rated Voltage | 220V/50Hz |
| Model Number | KS-02-150 |
| Brand Name | HYVST |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Speed: | 4000-10000/rpm |
| Application: | Finishing, Corners, Car, wood |
| Size of backing pad | 150MM |
| Plug | EU Plug |
Instock
There are no reviews yet.