Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 22 × 22 cm |
| Type | Combination Disc & Belt Sander |
| Usage | Home DIY |
| Variable Speed | Yes |
| Power Source | Electricity |
| Weight | 1.5kg |
| No-Load Speed | 6000rpm |
| Rated Input Power | 100W |
| Frequency | 50/60Hz |
| Rated Voltage | 110V/220v |
| Model Number | SSLSDJ |
| Brand Name | Onkel.J |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.