Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 25 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Variable Speed | Yes, Yes |
| Power Source | Electricity, Electric |
| Weight | 2.6kgs, 26kgs |
| Application | auto sanding, auto sanding |
| No-Load Speed | 4000-10000rpm, 4000-10000rpm |
| Rated Input Power | 350W, 350W |
| Frequency | 50hz, 50hz |
| Rated Voltage | 230V, 230V |
| Model Number | R7307, R7307 |
| Brand Name | DUTRIEUX, MAXXT |
| Origin | Mainland China |
| Grade | DIY Industrial |
| Warranty | 6months |
| Customized support | OEM ODM OBM |
| Place of Origin | Zhejiang China |
| Pad size | 19870mm |
Instock
There are no reviews yet.